Wakacje już blisko…

Trochę zaniedbałyśmy prowadzenie bloga, ale to wszystko przez nawał obowiązków przed zakończeniem roku szkolnego. Ostatnie testy, sprawdziany, wystawianie ocen ( tzn „walka o oceny” ), podsumowania projektów. Tak jak wszyscy biorący udział w programie „Włącz się. Młodzi i media” byłyśmy zajęte przygotowując relację – sprawozdanie z naszych działań w ramach programu. Do tego ostatnie w tym roku szkolnym wydanie naszego miesięcznika  „GimŻycie” – udało się nam wreszcie opublikować qmama. Były także przyjemne wydarzenia – wycieczki, biwaki. I wreszcie już tylko kilka dni i… wakacje. Szkoda, że od kilku lat rok szkolny przedłużono nam o tydzień. Teraz, gdy taka piękna pogoda, nie chce się siedzieć w szkole. To nie tylko kłopot dla nas, ale i dla nauczycieli, którym trudno nas w klasie utrzymać. Myślę, że podobnie jest w innych szkołach. A więc – byle  do piątku!

ŻYCZYMY WSZYSTKIM WSPANIAŁYCH WAKACJI !!!

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU NA BLOGU!

Jeden komentarz

 • 28 czerwca 2013 - 11:53 | Permalink

  Hej,

  i nadszedł upragniony piątek i koniec roku szkolnego:)
  Wspaniałych wakacji wam życzę. I dziękuję za świetną pracę w projekcie, prowadzenie bloga, zaangażowanie. To była przyjemność was poznać – choćby wirtualnie.
  Do zobaczenia/napisania!

  Kasia, CEO

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php