Nowa odsłona blogu”Ciekawi”

Witamy z Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie. Jesteśmy uczniami klasy II b i II c. W tym roku szkolnym to my będziemy prowadzić bloga, którego założyły nasze koleżanki z klasy III. One mają na głowie egzamin gimnazjalny i konkursy z różnych przedmiotów, więc teraz my przejmujemy blogowanie. Uczęszczamy na warsztaty dziennikarskie i próbujemy pisać do naszej szkolnej gazety „GimŻycie”, więc mamy nadzieję, że damy sobie radę z blogiem. Na początek kilka słów o sobie.

Jestem Gracjan, chodzę do klasy IIb. Lubię pomagać innym, być miłym i bezinteresownym. Staram się zawsze służyć pomocą, jak tylko umiem. Można mi zaufać i jestem szczery i otwarty.
Nazywam się Zuzia. Mam 14 lat i chodzę do II klasy. Jestem miła, przyjacielska, czasami także nerwowa. Jestem niska, mam średniej długości włosy koloru blond. Mam 3 najlepsze przyjaciółki. Uczę się dobrze, moimi ulubionymi przedmiotami są język niemiecki, język angielski i w – f. Uwielbiam czytać książki przygodowe i fantastyczne, oraz słuchać muzyki. Chciałabym w przyszłości zostać nauczycielką języka angielskiego.
Mam na imię Kacper, ale większość osób mówi do mnie Anaczek. Interesuje się muzyką i sportem. Wszyscy uważają, że jestem niemiły, lecz to nieprawda!! Nigdy nie uderzyłem dziewczyny, ale uderzyłem chłopaka w obronie jednej damy z mojej klasy i właśnie dlatego teraz mam złamaną rękę.
Cześć jestem Marta . Mam 14 lat. Moimi hobby są gra na gitarze, rysowanie i słuchanie muzyki. Lubię wspólne wypady na zakupy i spacery i inne różnego rodzaju spotkania ze znajomymi i przyjaciółmi. Obecnie jestem w sanatorium, smutno mi bez mojej klasy, ale na szczęście mam internet, więc rozmawiam z nimi przez fb.
A ja jestem Ola. Szczerze mówiąc, nie wiem co mam napisać. Jestem dziewczyną, mam niesforne włosy, których nie da się opanować. No i przede wszystkim jestem bardzo impulsywna, przez co w moim życiu jest „ciekawiej” w pozytywnym i negatywnym sensie tego słowa.
No dobra. Jeśli macie jakiekolwiek pytania. Z chęcią odpowiemy. Nie krępujcie się, pytania typu masz dziewczynę lub chłopaka są bardzo na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php