Wprowadzamy pierwszaków w realia szkolne, czyli otrzęsiny

Dnia 16 października, czyli w środę w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Organizatorem tej imprezy był Samorząd Uczniowski, czyli część z nas – nowych blogerów. Wszystkie klasy pierwsze spotkały się hali, by zmierzyć się z zadaniami, które postawiliśmy przed nimi . Wykonywane zadania oceniało jury w składzie:

  • p.Zenona Rosłon

  • Zuzia Aurast- przewodnicząca SU

  • Oliwia Balicka- zastępca przewodniczącej

W każdym zadaniu „pierwszacy” walczyli o jak największą liczbę punktów, lecz chyba nie o to chodziło, prawda?Najważniejsze to dobra zabawa. Jedną z ciekawszych konkurencji była gra pt. „Idziemy do Zoo”. Każda klasa musiała wybrać 7osób, które tworzyły rodzinę. Cała „rodzina” usiadła jeden za drugim. Podczas czytania wiersza przez organizatorkę zabawy, dana osoba z rodziny po usłyszeniu swojej nazwy bądź imienia, musiała szybko przebiec wokół swojej rodziny i wrócić na swoje miejsce. Całe klasy dopingowały swych kolegów. Zabawa zabawą, ale ktoś musiał wygrać. Po zliczeniu wszystkich punktów z każdej konkurencji, zwycięzcą okazała się klasa Ie, która w nagrodę nie mogła być pytana następnego dnia z żadnego przedmiotu. Ci to mają szczęście :)

                                                                                                                                                                         Kacper


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php