Spotkanie z Barbarą Kosmowską – autorką książek młodzieżowych

Spotkanie z Panią Barbarą Kosmowską odbyło się 7 listopada w szkolnej bibliotece naszego gimnazjum w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Oprócz koleżanek z naszej szkoły w spotkaniu uczestniczyli członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki z Gimnazjum nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 3 wraz z opiekunami.

Pani Barbara to głównie autorka książek dla młodzieży takich jak: „Buba” czy „Buba. Sezon Ogórkowy”, „Puszka”, „Niechciana”. Jednak pisze także dla dorosłych. Przyjechała do nas z podobnego wielkością do Działdowa miasta na Kaszubach – Bytowa, gdzie mieszka.

Autorka opowiedziała o swojej nowej książce – „Sezon na zielone kasztany”, która już niedługo ukaże się w księgarniach. Zdradziła nam również swoje pomysły na następną powieść dla młodzieży. Później zaczęły się pytania do pisarki, na które cierpliwie odpowiadała.

Na koniec oczywiście były autografy i pamiątkowe zdjęcia, a to niektóre z nich: 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php