Dzień Tolerancji i Dzień Życzliwości

Dzień Tolerancji i Dzień Życzliwości

 

Dnia 18 listopada w naszej szkole z inicjatywy SU po raz kolejny odbył się Dzień Tolerancji. Całe zdarzenie miało miejsce na długiej przerwie na parterze szkoły. Można było obejrzeć prezentację multimedialną związaną ze Światowym Dniem Tolerancji. Obok tablicy ogłoszeń stała tablica, na której można było umieścić własne skojarzenia ze słowem tolerancja. Każdy mógł rozwiązać psychotest „Czy jestem tolerancyjny”, natomiast 22 listopada miał miejsce Dzień Życzliwości. Koleżanki z klas 3 chodziły po szkole i rozdawały uśmiechnięte buźki. Tego dnia każdy mówił sobie miłe słowa. W całej szkole były porozwieszane ulotki „take a smile” i każdy mógł wziąć sobie jedną buźkę :)

Dnia 18 listopada w naszej szkole z inicjatywy SU po raz kolejny miał miejsce Dzień Tolerancji. Całe zdarzenie odbyło się na długiej przerwie w holu na parterze szkoły. Można było obejrzeć prezentację multimedialną związaną ze Światowym Dniem Tolerancji. Obok tablicy ogłoszeń stała tablica, na której można było umieścić własne skojarzenia ze słowem tolerancja. Każdy mógł rozwiązać

psychotest „Czy jestem tolerancyjny”.

Czy na codzień jesteśmy tolerancyjni i życzliwi dla siebie? Czy potrafimy uśmiechać się równie serdecznie do wszystkich? Czy jesteśmy wolni od krytykowania tego, co nie jest zgodne z naszymi przekonaniami? Na pewno nie jest łatwo szczerze odpowiedzieć na te pytania

                               Kacper :) )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php