WARSZTATY TWÓRCZEGO PISANIA

Dla osób pragnących pisać i stawiających pierwsze kroki w uprawianiu twórczości pisarskiej  biblioteka szkolna w dniu 18 lutego zorganizowała warsztaty twórczego pisania.

Prowadził je pan Benedykt Perzyński z Działdowskiej Kuźni Słowa. Na wstępie prowadzący przedstawił nam początek swojej przygody z pisaniem i zwrócił uwagę, jak ważna jest konsekwencja i cierpliwość, aby móc rozwijać tę pasję. Później zaprezentowaliśmy własne próby literackie, które zostały poddane fachowej analizie. Każdy z obecnych miał okazję uświadomić sobie mocne i słabe strony swoich utworów. Następnie odbyły się ćwiczenia, w których mogliśmy wykazać się kreatywnością i umiejętnością formułowania własnych myśli. Otrzymaliśmy od pana Perzyńskiego materiały ze wskazówkami, jak pisać. Prowadzący utwierdził nas w przekonaniu, że bazą dla osób które chcą pisać, jest przede wszystkim czytanie dobrej literatury. Na zakończenie wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali książki autorstwa pana Benedykta Perzyńskiego.

lit1 Kamila rozdaje swoje opowiadanie

lit2lit3

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php