Pierwszy Maraton Filmowy w naszej szkole

28 lutego 2013 roku w naszej szkole odbył się maraton filmowy. Przyszło 100 uczniów, 5 nauczycieli oraz 2 panie dyrektorki.

Jesteśmy pierwsi

W naszym gimnazjum po raz pierwszy odbył się maraton filmowy, możemy być dumni, ponieważ to pierwsze takiego typu przedsięwzięcie w naszym mieście. Ta impreza była realizowana w ramach projektu Szkoła Demokracji.

Jak to się odbyło?

O wszystkie sprawy organizacyjne, przygotowanie i przeprowadzenie imprezy, zadbali członkowie samorządu uczniowskiego. W realizację projektu włączyła się duża liczba członków społeczności szkolnej. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20.00 i trwało do 1.00. Wcześniej rodzice uczestników  wyrazili zgodę na ich udział w imprezie oraz potwierdzili swoje przybycie po dzieci po zakończeniu maratonu. Na hali gimnastycznej porozkładano materace, uczniowie przynieśli ze sobą  śpiwory, koce, poduszki na wypadek ataku senności i rozpoczęło się oglądanie filmów.

Nasz odczucia po

Marta 2b: Uważam, że maraton był jak najbardziej udany. Miła atmosfera, dobry wybór filmów oraz brak poczucia ciągłego obserwowania przez nauczycieli dał wszystkim okazję do wyluzowania się

Paula 2b: Było fajnie, ale maraton trwał zdecydowanie za krótko. Była bardzo luźna atmosfera, ale szczególnie mi to nie przeszkadzało, ponieważ film słychać było mimo wszystko.

Obraz 702 Obraz 677

 

Obraz 682

Obraz 671 Obraz 725

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php