TOP TEN NASZYCH ULUBIONYCH REŻYSERÓW :)

1) Peter Jackson

Pierwsze miejsce na naszej liście zajmuje Peter Jackson. Naszymi ulubionymi filmami tego reżysera są m.in. trylogie „Władca Pierścieni” oraz „Hobbit”. Uważamy, że wszystkie efekty specjalne sprawiają, że filmy są po prostu niesamowite i można je oglądać bez przerwy a zdjęcia zapierają dech w piersi.

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+2-31862

2) James Cameron

James to numer 2 na naszej liście. Naszym zdaniem należy mu się to miejsce, m. in. za filmy pt. „Avatar” czy „Titanic”. Uwielbiamy oglądać filmy fantastyczne oraz komedie romantyczne. W tych produkcjach możemy zobaczyć, jak wielki talent reżyserski ma James Cameron :)

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+2+polski-22349

3) Roman Polański

Polski, wybitny reżyser Roman Polański uplasował się na trzecim miejscu w naszym rankingu. Miejsce to przyznajemy m.in. za piękny i wzruszający film pt. „Pianista”. Serdecznie polecamy ;)

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1-12402

4) Juliusz Machulski

Czwarte miejsce zajął kolejny polski reżyser Juliusz Machulski, który rozbawił nas swoim humorem w takich filmach jak „Kołysanka” czy „AmbaSSada”.

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1+polski-22557

5) Steven Spielberg

Na piątym miejscu znalazł się Steven Spielberg. Uważamy, że jak najbardziej należy mu się to miejsce m.in. za genialny film pt. ” Szeregowiec Ryan”, czy filmy science-fiction takie jak „Wojna światów”. Cenimy go również za film, którego był producentem, a mianowicie „Transformers” :)

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+5+%28polski%29-25111

 

6) Todd Phillips

Szóste miejsce przyznajemy zagranicznemu reżyserowi Todd’owi Philips’owi, który rozbawił nas do łez w filmie pt. „Kac Vegas” :)

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1+%28polski%29-30213

7) Ridley Scott

Reżyser Ridley Scott w naszym rankingu znalazł się na miejscu siódmym. Uważamy, że ma on talent reżyserski, co dostrzegamy w filmach takich jak „Gladiator” czy „Helikopter w ogniu”.

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1-11250

8) Andrzej Wajda

Polski reżyser Andrzej Wajda zajmuje ósme miejsce. Doceniamy jego niezwykły talent do reżyserowania filmów. Filmy, które lubimy najbardziej to poruszający film pt. „Katyń” oraz film kostiumowy „Zemsta”.

http://www.filmweb.pl/video/trailer/-12197

9) Krzysztof Zanussi

Pan Krzysztof uplasował się na dziewiątym miejscu naszego rankingu. Sądzimy, że Jest on niezwykłym i bardzo utalentowanym reżyserem. W wakacje ubiegłego roku miałyśmy okazję osobiście poznać pana Krzysztofa Zanussiego dzięki wycieczce zorganizowanej przez naszego opiekuna. Po spotkaniu z nim musimy przyznać, że jest to naprawdę dobry reżyser. naszym ulubionym filmem w jego reżyserii jest ” Serce na dłoni”.

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1+polski-20699

10) Robert Gliński

Pierwszą dziesiątkę naszego rankingu zamyka Robert Gliński. jego talent reżyserski możemy podziwiać w niedawno powstałym filmie pt. „Kamienie na szaniec”. Oczywiście reżyser ten ma wiele innych niezwykłych filmów, ale ten jest zdecydowanie naszym ulubionym.

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1-32567

Dzięki, że wpadliście i mamy nadzieję, że podoba Wam się nasz ranking. Liczymy na Wasze opinie :)

Pozdrawiamy :)

Ola, Klaudia i Natala :)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge