ckubialystok

Fajnie czasami jest przenieść się do świata fantasy– na wakację :)

  Mieliśmy już na naszym blogu  prezentacje książek, filmów i muzyki – teraz przyszedł czas na przedstawienie moim zdaniem jednej z najznakomitszych gier komputerowych z gatunku cRPG jaką jest „The Elder Scrolls V – SKYRIM” , która została wydana 11 listopada 2011 roku. Gra jest dedykowana miłośnikom tego gatunku i oczywiście nie dla wszystkich się spodoba, ale myślę, że będzie dużo osób które podzielą moje zdanie o tym, że gra jest znakomita.

 W grze mamy ogromną mapę świata fantasy o nazwie Skyrim i kierujemy tam rozwojem postaci, którą będą nazywali Smoczym Dziecięciem.

Do dyspozycji  mamy bardzo duży wybór broni, ekwipunku, a także  szereg misji głównych i pobocznych. Można też dodać, że krajobraz, miasta i wsie oraz różnego rodzaju lokacje, jak i same postacie w grze wyglądają bardzo realistycznie, a wszystko jest okraszone bardzo piękną ścieżką dźwiękową, po której dosłownie przechodzą ciary po plecach – w połączeniu z grą mistrzostwo świata.

 Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej grze możecie zajrzeć na oficjalną stronę internetową Skyrim i poczytać o niej bardzo dokładnie. link: http://skyrim.pl/

Gra jest cały czas uaktualniana i na bieżąco wychodzą do niej różnego rodzaju oficjalne Pathe i poprawki, więc grą można cieszyć się przez wiele, wiele godzin i nigdy się nie nudzi.  Niebawem ma wyjść dodatek do gry z nowymi przygodami naszego bohatera- p.t. „Skyrim- Dawnguard”, na który czekam z niecierpliwością.

 Dawno, dawno temu- w czasach Atari, Commodore czy Amigi(  starsi będą wiedzieli o co chodzi) nie wyobrażałem sobie, że kiedyś tak realistycznie będą wyglądały gry komputerowe.

Jak widać technika idzie cały czas do przodu i nie zamierza wcale zwalniać i oby było nas stać na te nowinki techniki w przyszłości, bo w dzisiejszych czasach gry i sprzęt komputerowy kosztuje dosyć dużo i nie wszystkich na to stać….

 Osobiście bardzo polecam tą grę dla wszystkich, którzy lubią trochę pograć na komputerze w czasie wolnym od zajęć i obowiązków. A dla fanów gier cRPG jest to pozycja nie do ominięcia i nie wyobrażam sobie miłośnika tego typu gier, że przejdzie obok niej obojętnie.

.

Na zakończenie chciałbym zaprezentować Wam jeden utwór ze ścieżki dźwiękowej do gry Skyrim p.t. „The Dragonborn Comes” -  po prostu rewelka.

 YouTube Preview Image

źródło – YOUTUBE.COM

Pozdrawiam

autor: Słuchacze katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentarze (2)

Odpowiedzi: 2 do wpisu “Fajnie czasami jest przenieść się do świata fantasy– na wakację :)”

  1. adam pisze:

    Muza świetna zakatki ciekawe,morrowind,elder scrolls jest powiązanie gra witać świeta lubie rpg grałem disciples3,teraz diablo3polecam,dzięki za wpis extra brawo-polecam.

  2. adam pisze:

    inkognito czy,inkasent,komornik,inkwizytor witamy w naszym gronie zawsze znajdzie się dla takiej osoby miejsce-pozdroważny wielebny.

css.php