Maj 18th, 2011 by erikbloodaxe

Wystawiliśmy w naszej szkole plakaty. Uczniowie chętnie je czytali i wypełniali ankiety, które dodatkowo przygotowaliśmy. Teraz tylko trzeba te ankiety podliczyć i przygotować wykres.

projekt

Maj 15th, 2011 by erikbloodaxe

Nasze prace dobiegają końca… Jeszcze tylko kilka szczegółów i nasze plakaty będą gotowe. Jutro szykujemy się do wystawienia.

;)

Maj 9th, 2011 by erikbloodaxe

Podczas realizowania naszych celów zkorzystaliśmy z okazji- Parady Schumana. Część z nas wybrała się na nią do Warszawy w dniu 07.05.2011. Zabawa była świetna. Znaleźliśmy wiele namiotów, a wśród nich namiot CEO. Zdobyliśmy dużo przydatnych informacji, które mamy zamiar wykorzystać. Prace trwają…

Zadania

Kwiecień 11th, 2011 by erikbloodaxe

Witam. Chcielibyśmy przedstawić nasze cele. Naszym głównym celem projektu jest głębsze zapoznanie uczniów naszej szkoły z zagadnieniem prezydencji Polski i jej następstwami, a także uświadomienie dlaczego jest ona ważna. Chcielibyśmy również, aby uczniowie dowiedzieli się co dokładnie Polska ma do zrobienia podczas trwania prezydencji.

Powitanie

Marzec 29th, 2011 by erikbloodaxe

Cześć. Chcielibyśmy Wam się przedstawić. Nasza grupa to: Wojciech, Łukasz i Krzysztof. Jesteśmy uczniami klasy pierwszej Gimnazjum nr 2 w Bytomiu. Celem naszego projektu jest zobrazowanie głównych zadań prezydencji Polski w Radzie UE. Chcielibyśmy, aby uczniowie naszej szkoły przyswoili sobie zagadnienie prezydencji oraz jakie działania podejmie lub powinna podjąć Polska podczas jej trwania. W tym celu przygotujemy prezentację, którą zwieńczymy pod koniec wystawą plakatów, a także małym punktem informacyjnym w naszej szkole.