Inspiracje w teledyskach

W 4 module dostaliśmy do zrealizowania zadanie dodatkowe, które dotyczyło teledysku. Teledysku, który nas w jakiś w sposób inspiruje, który daje nam do myślenia i chwilę refleksji. Naszym wyborem jest teledysk do piosenki „See you again”

YouTube Preview Image

 

Dlaczego właśnie on? Otóż nie ma w nim jakichś zbytnich „ulepszaczy” i tym podobnych. Dominuje w nim spokój, prostota. Zauważyć można sceny z dobrze znanego wszystkim filmu „Szybcy i wściekli”. Perfekcyjnym dopełnieniem piosenki „See you again” jest właśnie ten teledysk. Piosenka jest skierowana do pewnego „przyjaciela”. Domyślacie się kto jest tym tajemniczym „przyjacielem”? Tak, Paul Walker. Na pewno każdy z was słyszał o tragicznej śmierci tego głównego bohatera filmu „Szybcy i wściekli”. Także co nas w nim inspiruje? Ten teledysk pokazuje nam, że nie trzeba wielkich rzeczy, aby z godnością uczcić pamięć i pożegnać Walkera. Ukazuje nam wielki szacunek i ból z odejścia aktora. Widzimy tu, że życie człowieka jest kruche i choć umieramy to pamięć po nas pozostaje, a w sercach wielu ludzi rodzi się nadzieja ponownego spotkania się, ale już po drugiej stronie.

One thought on “Inspiracje w teledyskach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge