Rajd konny Bałtów-Solec

Niedawno byłam ze swoją koleżanką na rajdzie konnym. Jechałam na koniu o imieniu Niespodzianka. Jest to koń srokaty, czyli taki w łatki:) Było super!!! Spaliśmy pod namiotami. Autorem tych mega fajnych zdjęć jest moja koleżanka ze stajni Marta.

http://kraina-koni.pl/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=16502&g2_serialNumber=2To ja :)

DSC_0854To ja na Niespodziance:)DSC_0465To niespodzianka:)mA to ja i niespodzianka:)

Nareszcie wiosna!!!

Hahaha!!! Po zimie już nie ma śladu, wiosna nadeszła nareszcie! I wszyscy możemy chodzić w krótkim rękawku wreszcie. Żegnamy już wszyscy zimowe śniegi i witamy wiosenne biegi! Niedługo Bieg Wiosny i wesoło pójdziesz na niego, mój kochany kolego! Dużo zawodów, a wiesz dlaczego? Bo już wiosna obudziła się ze snu i jest najpiękniejszą porą roku!

Już po wiośnie!!!

I koniec zimy, a w Ostrowcu jeszcze -10 i śniegu po kolana… Nie tęskni się Wam za ciepłem, słońcem, strojem kąpielowym i krótkich spodenkach? Mi tak… Jaka jest Wasza ulubiona pora roku, bo moja to wiosna i nie mam już ochoty na zabawy w śniegu. A niedawno jeszcze, chyba przez 3 dni było tak ciepło, że razem z siostrą, chodziłam w bluzce i bluzie. A tak w ogóle to jest zbyt zimno żeby jeździć na koniach! Muszę siedzieć w domu i nie mam nic do roboty… Och jak ja chcę, żeby skończyła się zima!!!


O mnie

Nazywam się Iga Klepacz i jestem uczennicą PSP10 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Chodzę do klasy V. Moim ulubionym przedmiotem jest język polski. Uwielbiam jeździć konno, w związku z czym od czasu, do czasu na moim blogu będą pojawiały się zagadnienia o koniach. Trenuję siatkówkę, dlatego będą też o niej wpisy. Lubię pisać wiersze i będę je wstawiać. To mój pierwszy blog, więc nie spodziewam się wiele. Życzę miłej zabawy i dziękuję za wchodzenie na Cyberiadę!

Cyfrowa Szkoła

W zeszłym półroczu do naszej szkoły zawitał program Cyfrowa Szkoła. Dostaliśmy tablice interaktywne, notebooki i internet. Teraz nasze lekcje są o wiele atrakcyjniejsze. Na notebookach jest wiele opcji, takich jak wspólna przeglądarka, czy czat. Niestety, nauczyciel ma też funkcję ograniczenia internetu i zablokowania klawiatury oraz myszki :(

Na notebookach można też pisać sprawdziany, kartkówki lub dyktanda. Na tablicach pisze się przyjemnie, szczególnie kiedy nauczyciel wychodzi z klasy :)