IV bieg o Złoty Liść Tarniny – wyniki.

W piątek 20 października odbył się IV bieg o Złoty Liść Tarniny. Dopisała zarówno pogoda jak i uczestnicy biegu, których na starcie stanęła prawie czterdziestka.

W tym roku została zmieniona trasa biegu, z czym uczestnicy zostali zapoznani. Startowały klasy IV-VI i tak przedstawia się końcowa klasyfikacja:

Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła ZUZANNA SKWARŁO z czasem 2 minut , II miejsce ANNA BRYNIAK (2,10)  i III PAULINA PAWŁOWSKA (2,11)

Natomiast wśród chłopców I miejsce WIKTOR NOWAK 2,01 min , II miejsce WIKTOR STAŃCZYK (2,09) oraz III miejsce JAKUB DZIEDZIC (2,13).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim tym, którzy uczestniczyli w biegu, promując w ten sposób sport w Naszej szkole.

Wybrano Sportowców Roku!

Tytuł sportowca roku 2016/2017 powędrował do Małgorzaty Kuśnierz!

Natomiast spośród chłopców wybrano Błażeja Nadolnika!

Serdecznie gratulujemy Naszym Sportowcom i życzymy im takiego samego, albo jeszcze większego zaangażowania, takich samych wyników, a nawet jeszcze wyższych – w przyszłym roku szkolnym!:))

Poznaliśmy zwycięzców etapu szkolnego Quizu wiedzy o sporcie!

15 maja w naszej szkole odbył się „Szkolny Quiz Wiedzy o Sporcie”. Celem konkursu było rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej sportu i wszelkich form aktywności ruchowej, zachęta do aktywnej obserwacji wydarzeń sportowych w kraju i na świecie oraz wyłonienie czwórki najlepszych osób, którzy będą reprezentować naszą szkołę w Gminie. Continue reading