Wybrano Sportowców Roku!

 

Tytuł sportowca roku 2016/2017 powędrował do Małgorzaty Kuśnierz!

Natomiast spośród chłopców wybrano Błażeja Nadolnika!

Serdecznie gratulujemy Naszym Sportowcom i życzymy im takiego samego, albo jeszcze większego zaangażowania, takich samych wyników, a nawet jeszcze wyższych – w przyszłym roku szkolnym!:))

Czwórbój LA

W piątek 19 maja na Stadionie Miejskim w Czchowie odbyły się Mistrzostwa Gminy w czwórboju lekkoatletycznym, w których nasze reprezentacje zarówno dziewcząt jak i chłopców odniosły  zwycięstwo zajmując dwa I – wsze miejsca!

W poniedziałek 22 maja odbyły się zawody powiatowe, które okazały się być dla nas równie szczęśliwe. W końcowej klasyfikacji nasze dziewczęta były III, a chłopcy II. Na wyróżnienie zasługuje Małgorzata Kuśnierz, która indywidualnie zdobyła III miejsce w kategorii dziewcząt z całego powiatu oraz z chłopców Filip Stachura, który również indywidualnie był II.

Reprezentacja dziewcząt:

Anna Bryniak, Natalia Jawor, Małgorzata Kuśnierz, Natalia Nowak, Julia Obłąk, Gabriela Wąsowicz oraz dodatkowo na szczeblu Gminy wystartowała Gabriela Motak i Zuzanna Skwarło.

Reprezentacja chłopców:

Adam Ancukiewicz, Jakub Jarzmik, Kacper Marszałek, Błażej Nadolnik, Filip Stachura i Grzegorz Zięba.

 

Gratulujemy!!!

Piłka nożna

12 maja na stadionie w Czchowie odbyły się gminne rozgrywki w piłkę nożną. Naszej reprezentacji w składzie: Anna Bryniak, Piotr Czyżycki, Krzysztof Kołodziej, Kacper Marszałek, Błażej Nadolnik,  Filip Ptak , Filip Stachura i Grzegorz Zięba  - udało się poprawić wynik z zeszłego roku i zajęli medalowe miejsce! Miejmy nadzieję, że za rok znów poprawią swoja pozycję.

Continue reading

Poznaliśmy zwycięzców etapu szkolnego Quizu wiedzy o sporcie!

15 maja w naszej szkole odbył się „Szkolny Quiz Wiedzy o Sporcie”. Celem konkursu było rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej sportu i wszelkich form aktywności ruchowej, zachęta do aktywnej obserwacji wydarzeń sportowych w kraju i na świecie oraz wyłonienie czwórki najlepszych osób, którzy będą reprezentować naszą szkołę w Gminie. Continue reading