PROJEKT EDUKACYJNY

Wczoraj (12.04.2013r.) zrobiliśmy pierwszą część projektu edukacyjnego.Podczas tej lekcji zrobiłam kilka zdjęć.

Na tych zdjęciach lepimy glinę

Tu mamy wszystkie notatki, które zgromadziliśmy

A oto tabliczki,które zrobiliśmy

 

7 thoughts on “PROJEKT EDUKACYJNY

 1. Mam nadzieję,że początek przygody z historią książki był interesujący. Czekam na Wasze uwagi i opinie.

 2. Super! Zrobiliście wspaniałe gliniane tabliczki! Co dalej z nimi zrobicie? Będą wystawione gdzieś w szkole czy może zabierzecie je do domu? Koniecznie o tym napiszcie!

  Jestem bardzo ciekawa każdego wpisu na temat projektu. Każde spotkanie zespołu, każde działanie – wszystko, co wiąże się z projektem jest dla nas ciekawe. A jeśli dobrze opiszecie wszystkie działania projektowe Wasz blog zasłuży na zieloną odznakę :) Warto się o nią postarać. Jak opisać projekt? Z pomocą i podpowiedzią przyjdą te wpisy: http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/tag/wybloguj_projekt/ i ta strona: http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/jak-zdobyc-odznaki/ii-semestr-na-blogu/

  Nie zapomnijcie też o zamieszczeniu na Waszym blogu widżetów: KARTA PROJEKTU i KARTA DZIAŁANIA! Ich dokładny opis znajdziecie tutaj: http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/files/2011/09/widzet-KARTA-PROJEKTU_szk2.0_nowa-edycja.pdf

  oraz tutaj:

  http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/files/2011/09/widzet-KARTA-DZIALANIA_szk2.0_nowa-edycja.pdf

  Świetnie pokazują co planujecie zrobić (czyli czego dotyczy projekt) i jakie działania macie do wykonania, żeby projekt się udał :)

  Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na Wasze kolejne wpisy!
  Aneta
  Szkoła z klasą 2.0
  AnetaSzk ostatnio opublikował..Uczniowie o projektachMy Profile

 3. Już jestem ciekawa dalszych relacji z realizacji projektu. Mam nadzieję, że wszystko dokładnie opiszecie i pochwalicie się swoimi osiągnięciami.