PAPIER CZERPANY

You Tube http://www.youtube.com/watch?v=ntjWdMG0Pr4 produkcja papieru czerpanego

10.05 przystąpiliśmy do kolejnego etapu projektu.Chcieliśmy sami spróbować jak się robi papier czerpany, ale ponieważ zajmuje tosporo czasu, odpuściliśmy. Za to obejrzeliśmy filmik o domowym sposobie jego produkcji. Potem mieliśmy możliwość dotknięcia papieru i podziwiania zaproszeń, wizytówek zrobionych na tym cudeńku. Dobrze, że papier czerpany ,,wrócił do łask”.

Dominika Grzelec

4 thoughts on “PAPIER CZERPANY

 1. Wspaniale! Papier czerpany jest naprawdę piękny. Kiedyś dawno temu miałam okazję zobaczyć na żywo jak się go produkuję i uważam, że to naprawdę fascynujące! A co wy o tym myślicie?

  Jestem ciekawa jakie macie zaplanowane następne działania projektowe. A może kończycie już opisywanie Waszego projektu? Koniecznie o tym napiszcie!

  Nie zapomnijcie też o zamieszczeniu na Waszym blogu KARTY PROJEKTU i KARTY DZIAŁANIA. W jednym ze starszych komentarzy podpowiadałam Wam jak to zrobić.

  Polecam Wam też ten wpis z naszego bloga: http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/zielona-odznaka-startujemy/ Możecie w nim sprawdzić czego jeszcze brakuje w Waszych wpisach do zdobycia zielonej odznaki „Działamy z TIK”.

  Do następnego wpisu!
  Aneta
  Szkoła z klasą 2.0
  AnetaSzk ostatnio opublikował..Świat się zmienia. Szkoła też :) My Profile

 2. Widzę, że świetnie się bawicie przy realizacji projektu. Dominika naprawdę fajny wpis. Powodzenia na festiwalu:)