Porzegnanie

Czerwiec 21st, 2012 by przemk9055

Żegnamy was bo zbliżają się wakacje upragniony czas.Chcemy podziękować wam za czytanie naszych wpisów i za komentarze.Staraliśmy się zdobyć zieloną odznakę ale się nie udało.Bardzo fajnie było korzystać z bloga.Umiemy dodawać załączniki i wpisy.

 

Dziękujemy: Przemysław i Kamil

Festiwal Nauki

Czerwiec 14th, 2012 by przemk9055

1 czerwca był festiwal nauki były fajne prezentacje o kopalni ropy naftowej , w czasie prezentacji byli obecni nasi rodzice których częstowaliśmy kawą i ciastkami . Każdy zaprezentował swoją pracę ja z kolegą pokazaliśmy prezentacje Mount Everest i wulkan Paracutin. Po festiwalu wszyscy uczestnicy dostali lizaka i batonika.

Wnioski

Czerwiec 13th, 2012 by przemk9055

Nasze osiągnięcia na temat 7 cudów natury .Nauczyliśmy  się  robić broszurkę na temat wulkan Paracutin  . Robiliśmy też plakat w Edu Glogster. Nauczyliśmy się razem współpracować  bo na początku było trdno razem współracować  .Plakat był prosty do zrobienia wklejaliśmy filmik z wulkanem Paracutin. Umiemy teraz robić broszurkę w programie Publisher, wiemy więcej o 7 cudów natury i poznaliśmy nowe słówka z angielskiego. Najpierw prezentacja odbyła się w klasie 4  a potem broszurki były wydrukowane i wywieszone na gazetce. Plakat pokazaliśmy na projektorze.

Wykorzystywaliśmy różne narzędzia TIK: komputery, internet, drukarki, projektor multimedialny.

Było fajnie

 

Film Yutube

Maj 23rd, 2012 by przemk9055

Dzisiaj oglądali my film na YouTube  w ramach projektu Comenius.Nasze koleżanki z 6 kl. zaprezentowały prace włoskiego bohatera. Śpiewały piosenkę Kokodrillo. Zazdrościmy dziewczynom tego wyjazdu ale Pani Agata przygotowała 2 projekt więc może też pojedziemy.

 

Strona szkoły podstawowej w Polnej

Maj 10th, 2012 by przemk9055

Na stronie  http://szppolna.republika.pl/ są zdjęcia naszej szkoły i róże notatki związane ze szkołom.Można też zobaczyć zdjęcia ważnych wydarzeń z naszej szkoły.

Są również Historie naszej szkoły.Jest też gazetka są również

nagrody za gazetkę. Na stronie projektu Comenius możecie zobaczyć zdęcia i nasze prace które robiliśmy na wyjazdy odwiedzajcie nas. Przemek i Kamil.

 

 

 

Wulkan Paracutin

Maj 9th, 2012 by przemk9055

Dzisiaj podsumowaliśmy projekt 7 cudów Świata natury. My zrobiliśmy broszurkę na temat Wulkan Paracutin.

Wykonaliśmy plakat w programie Glogster.

Podczas ostatnich zajęć oglądaliśmy w programie Google Earth prace kolegów

plakat Mount Everest

Maj 9th, 2012 by przemk9055

Dzisiaj podsumowaliśmy projekt 7 cudów świata natury. My zrobiliśmy broszurę na temat Mount Everest, która będzie zaprezentowana na gazetce ściennej.

Wykonaliśmy również plakat w programie Glogster, możecie go tutaj zobaczyć:

http://pks2001.edu.glogster.com/mount-everest/

Podczas ostatnich zajęć oglądaliśmy wszystkie miejsca w programie Google Earth. Bardzo fajna była taka wirtualna podróż jak również prezentacja naszych kolegów.

 

Dzień bezpiecznego internetu

Luty 7th, 2012 by przemk9055

Dzisiaj w naszej szkole odbył się dzień internetu. Robiliśmy plakat który przestawiał niebezpieczną sytuację. Było 16 pytań na projektorze. Nasza koleżanki przedstawiały niebezpieczne sytuacje.

Siedem cudów świata natury

Luty 7th, 2012 by przemk9055

Dzisiaj z klasą podzieliśmy się na grupy i musieliśmy wybrać po jednym zadaniu.Ja z sylwkiem i z Kacprem.

Szkolny dzień dobroci.

Luty 7th, 2012 by przemk9055

Razem z panią Krzeszowską robiliśmy kotyliony było na nich napisane różne uprzejme słowa .Chodziliśmy po klasach i uczyliśmy uprzejmości. Każdy był bardzo grzeczny.Było super. Czytaliśmy co ma blogu głwnym.