This is us!

12200744_763321920439929_41196568_n

Oto Pszczółka. Ma na imię Patrycja, ale wszyscy mówią na nią Pszczoła. Lubi matematykę i lubi liczyć pieniądze. Zazwyczaj odejmuje, ale często też je mnoży, bo pracuje w barze. I później szybko wydaje. Na tablety graficzne albo bilety na koncerty The Neighbourhood. Jest pszczółką, która lata w nocy, a w dzień odpoczywa. Jest też trochę zmodyfikowana – nie jest żółto-czarna jak wszystkie pszczółki, tylko czarna. Jej żądłem są słowa. Chociaż kąsi też milczeniem.

2015-09-15 10.01.53To ja – Michalina. Lubię kolor różowy i ładne, zadbane paznokcie. Noszę duże okulary, żeby widzieć więcej świata. Staram się zwalczać słomiany zapał. Lubię długie podróże i ładne miasta. Lubię pachnące świeczki. Obserwuję i dostrzegam. Uważam, że koty są najsłodszymi istotami świata i gdybym miała stać się kimś innym – byłabym kotem. Gdybym miała wybrać epokę, w której chciałabym się urodzić, to byłby romantyzm.

Liczcie na nas, czekajcie i trzymajcie za nas kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge