yellow

 • Przewodnik po Jaśkowicach

  Cześć,

  niedawno zaczęliśmy  robić przewodnik po Jaśkowicach. Wyznaczyliśmy grupy

  i przez pewien czas zbieraliśmy materiały do tego projektu. Dziś (9.05.12)

  zaczęliśmy drukować oraz poprawiać błędy.

          Przewodnik zawierał ważne miejsca w Jaśkowicach. W przewodnikach były

  zdjęcia, opisy i krótkie historie. Ukazały się nawet wywiady.

   
 • Prezentacje

  Dziś zostaliśmy podzieleni na cztery grupy.Każda grupa przygotuje prezentacje o jednej z czterech krain Polski. Za miesiąc złączymy każdą z prezentacji w jedną klasową „KRAJOBRAZY POLSKI”. Będą one przedztawione na festiwalu.

   
 • Projekt Krajobrazy Polski

  Cześć -dziś zaczeliśmy robić projekt pt.:Krajobrazy Polski. Każdy z nas robi projekt pomocny na lekcjach przyrody o ukształtowaniu powierzchni, roślinach i zwierzętach żyjących w Polsce.W power pointcie robimy slajdy. W 1 punkcie -pas nizin, 2. pas wyżyn, 3. pas kotlin podkarpackich, 4.pas gór.Każdy szukał w internecie zdjęć albo dodawał swoje zrobione zdjęcie.

   
 • zastosowanie kodeksu 2.0

  cześć – dzisiaj na lekcji tworzyliśmy prezentację o naszym patronie Kornelu Makuszyńskim podczas jej tworzenia korzystaliśmy z szkolnego kodeksu 2.0.

   
 • Debata szkolna

  Hej-niedawno(30.11.11r.)odbyła się debata szkolna, w której klasy IV-VI przedzstawiały swoje projekty.Po przedstawieniu ich tworzyliśmy wspólnie szkolny kodeks.Po dyskusji i ustaleniu wersji pani Ewa Kozysa-Pasierbek zapisywała punkty kodeksu na tablicy magnetycznej.Postanowiliśmy, że będziemy stosowali go w praktyce w szkole i w domu.

   
 • Debata klasy VI

  Cześć-tydzień temu (22.11.2011r.)w naszej klasie odbyła się debata na temat bezpieczeństwo w sieci. Wszyscy podzieliliśmy się na kilku osobowe grupy(2-3 os.).Dostaliśmy kartki na, których mieliśmy napisać na ten temat.
   
css.php