Grochowiska

28 marca w sobotę  uczniowie z klas 3-6  rozpoczeli wędrówke na Grochowiska pod czujnym nadzorem pani Anny Zacharz i pani Elżbiety Dzierżak. Pomimo brzydkiej pogody  wyruszyli w 10 km trasę. Na miejscu każdy pożywił się grochówką i kiełbaską z grila. Następnie z Grochowisk przyjechał po nas autokar i zostaliśmy podwiezieni pod szkołę i pojechali do domów. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.grochowiska2015

Wizyta w Banku PKO

W dniu 21.11.2014r. byliśmy na wycieczce w Banku PKO. Oprowadzała nas bardzo miła pani Justyna Blicharska i pokazywała nam jak obsługuje sie bankomat z dwiema funkcjami wpłaty i wypłaty. Na koniec naszej wycieczki trzy dziewczyny z piątej klasy wręczyły pani dyplom i podziękowały,  że mogliśmy przyjść.

 

Apel o SKO

Dziś w szkole był apel dotyczący SKO na którym były wręczane nagrody między innymi: ołówki, piórniki, zakładki i kalendarze, naklejki w kształcie mrugającej żyrafki…. Pierwsza klasa dostała po książeczce, notesie, naklejce żyrafce i przeróżne zakładki do książek. Dzięki temu na pewno będziemy oszczędzać w SKO.