30 cze 2012

Blogowanie jest BARDZO ok!

Prowadzenie bloga okazało się dla mnie wielką przygodą.

Bloga założyć nie umiałam. Teraz posługuje się jego różnymi funkcjami. Blogowanie stało się zaraźliwe zarówno dla moich uczniów, jak i dla koleżanek nauczycielek. Odkryłam na innych blogach mnóstwo inspiracji i pomysłów, które bezpośrednio mogę wykorzystac w swojej nauczycielskiej pracy. Wirtualnie zaprzyjaźniłam się z Panią Danusią, Panią Dorotką i Panią Krysią. Potem poznałam Panią Olę i Panią Lucynę. Podglądałam, zazdrościłam, gratulowałam, wspierałam dobrymi myślami. Na bieżąco korzystałam z doświadczeń moich koleżanek-blogowiczek.
Obserwowałam dzieci – i moich uczniów, i tych z innych szkół w Polsce. Byłam pełna podziwu dla tego, co robią i jak o tym piszą. Rośnie nam wspaniałe, swiadome TIK-owe pokolenie.
Dużo się nauczyłam. Bywało trudno. A to coś się wstawić nie chciało, a to czasu brakowało na nowy wpis… nie zamierzam jednak rezygnować z prowadzenia bloga!
Chciałabym bardzo, aby zaglądalo na niego więcej moich uczniów i rodzice. Nie wiem jeszcze, jak to zrobić, ale coś na pewno wymysle! A może znów u kogoś co nieco podpatrze :) :):)

Kanał RSS komentarzy Adres TrackBack

Komentarzy: 5

 1. [...] ♦ pani Kasia [...]

 2. Pani Kasiu,
  ogromne dzięki za ten wpis i za to, że tyle w tym roku, również dzięki pani się wydarzyło – i na blogach, i w Waszej szkole i w programie :) Mam nadzieję, że na blogach spotkamy się już we wrześniu, a może nawet w trakcie wakacji :) Proszę dalej pisać, ja na pewno będę zaglądać i czytać co nowego wymyśliła pani Kasia z Białegostoku :)

  Serdecznie pozdrawiam i życzę cudownych wakacji :)

  Magda
  Szkoła z klasą 2.0

 3. [...] pan Krzysztof ♦ pani Kasia ♦ pani Danusia ♦ pani Krystyna VN:F [1.9.17_1161]Oceń ten wpisdaj mi chwilę…Rating: 0.0/5 [...]

 4. monikakubica Monika

  Dziękuję za tak miły komentarz, pozdrawiam:)
  p.s. Ja też z chęcią pokręcę się u Pani na blogu:)

 5. Wiktoria

  WITAM PANI KASIU!!!!!!!!!!!!!!
  Pani blog jest bardzo interesujący . Chętnie go przeczytałam i obejrzałam filmiki .

  Pozdrawiam
  Wiktoria

Zostaw komentarz

Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

*

CommentLuv badge
css.php