O blogu

Stworzyłam ten blog dla siebie i wszystkich tych, którzy – tak jak ja – nie lubią stagnacji, odrzucają myśli o mogącej dopaść nas w końcu rutynie zawodowej, tych, dla których podręcznik i zeszyt ćwiczeń nie wystarczą. Inspiracją do poszukiwania wiosennej świeżości w szkole o każdej porze roku było przystąpienie mojej szkoły do programu Szkoła z Klasą 2.0. Włączyłam się do programu jako nauczyciel, licząc na to, że dzięki temu rozwinę się, poznam nowe, ciekawe sposoby realizacji zajęć… A kiedy trafiłam na pierwsze pomysły, kiedy poczułam chęć zmierzenia się z nimi i wykorzystania swojej dotychczasowej wiedzy, swoich predyspozycji – utworzyłam ten blog. DLA SIEBIE, DLA WAS KOLEDZY I KOLEŻANKI, DLA MOICH UCZNIÓW I RODZICÓW. Nie było to łatwe, bo nigdy bloga nie miałam. Tym razem, pierwszym razem, pomogła mi moja kilkunastoletnia, oblatana komputerowo córka Gabrysia. Na początek zamieszczam tu kilka dotychczasowych „produkcji” pedagogicznych mojego autorstwa :) lub moje nauczycielskie znaleziska. W miarę upływu czasu będę dodawać w poszczególnych zakładkach nowe propozycje.
Życzę sobie i Wam owocnych nauczycielskich poszukiwań - domkasia.

Kanał RSS komentarzy Adres TrackBack

Komentarzy: 5

 1. Ten blog zasługuje na uznanie :D

 2. patrycjaauczennica Patrycja

  Popieram Kornelię. Blog jest bardzo interesujący, dużo się dowiedziałam ;D

 3. domkasia domkasia

  Witaj w gronie blogujących na moim blogu, Patrycjo!

 4. Super blog pani Kasiu. Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://blogiceo.nq.pl/tikowecwaniaczki/

 5. domkasia domkasia

  O, widzę, że nasza szkoła „wzbogaciła się” o tikowe cwaniaczki! Oby z tego cwaniakowania wyszły same tikowe wspaniałości ;) Dodaję Twój blog, Patryku, do listy naszych blogów uczniowskich :)

Zostaw komentarz

Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 

*

CommentLuv badge
css.php