ELEKTRONICZNA KLASA CKU

 • WYGRALIŚMY !!!

   

  Biało – Czerwoni odpadli z rozgrywek Euro 2012. Niestety po raz kolejny nam nie wyszło. Smutek, żal, rozczarowanie -  uczucia ogarnęły miliony Polaków. Niektórym te uczucia pozostaną na długo. Ale jest grupa osób, która już zapomniała, która świętuje własne zwycięstwo, to MY – nasza drużyna, nasz zespół projektowy z trenerem Panią Ewą Chociej. My wygraliśmy swoje mistrzostwa w Konkursie Blogów 2012. Zajęliśmy I MIEJSCE W KATEGORII : PROJEKT NA BLOGU. Naszą szatnią zawładnęło uczucie euforii, radości, podniecenia. Nie spodziewaliśmy się takiego finału. Trenowaliśmy długo, ciężko, czasami zaniedbując inne obowiązki, ale było warto. Praca nie poszła na marne, nie poddaliśmy się i są rezultaty. Cieszymy się ogromnie ze zwycięstwa i dziękujemy naszej Pani Ewie za wsparcie i wszelaką pomoc. Obecny szkoleniowiec już nie poprowadzi naszej narodowej drużyny, a czy nasza Pani trener poprowadzi nasz zespół ? Myślę, że tak. My jesteśmy na pewno gotowi i mocno zmotywowani do dalszych wyzwań i postaramy się nie zawieść naszych kibiców. Drużyna Polski musi się zregenerować i odrabiać straty, nam wystarczą tylko chęci i trochę czasu. Jesteśmy wygranymi i to stawia nas w lepszej sytuacji .

   

  Chciałbym dodać, że zajęciem I miejsca nie tylko my się cieszymy, w naszej kategorii ex aequo z nami wygrał blog prowadzony przez naszych kolegów i koleżanki ze szkoły.  CKU REPORTERZY zajęli też II miejsce w kategorii NAGRODA PUBLICZNOŚCI. Gratulujemy!!! Gratulujemy też wszystkim blogerom, którzy przystąpili do konkursu i tym, którzy w ogóle odważyli się prowadzić blogi i świetnie im to wyszło. Pozdrawiamy i dziękujemy tym wszystkich, którzy czytali, komentowali, obserwowali poczynania naszego zespołu na blogu.

   

  Do smutnego narodu polskiego:

   

  Maciek

   

   

   
 • I MIEJSCE DLA NASZEGO BLOGA!

  A jednak warto…
  Jest już późno, ale jeszcze postanowiłam sprawdzić pocztę e-mail przed snem. Z  wielu wiadomości jedna przykuła mój wzrok. Znajomy adres… to e-mail  od Pani Ewy Chociej. Ciekawe, co też Pani tam pisze???? Nie wyobrażacie sobie jaką wielką radość sprawiła mi wiadomość od Pani Ewy kierowana do wszystkich uczestników projektu. Co to za wiadomość, zastanawiacie się zapewne??? Cudowna!!! Prowadzony przez nas blog wygrał i zdobył pierwsze miejsce na najlepiej opisany projekt na blogu. Hura!!! Egzaminy zaliczone i to na bardzo dobry, wakacje się zaczynają ( nawet dla nas) a tu jeszcze taka wspaniała wiadomość. Powiem Wam, że warto było poświecić trochę naszego cennego czasu przy pracy w projekcie, aby znaleźć się w gronie wyróżnionych i  poczuć się zwycięzcą! W naszym wieku nie często zdarzają nam się pochwały, czy jakie wyróżnienie, a to jest takie miłe i podbudowujące. :-) Słuchajcie!!! My się  naprawdę  rozwijamy!!!
  A wszystko  to dzięki, wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej. Z tego miejsca pragnę podziękować w imieniu swoim, jak i całej klasy projektowej LO2a/p ( a wiem, ze cała klasa przyłączy się do tych podziękowań), za wyrozumiałość, cierpliwość, czasami „przymrużenie oka” na braki w naszej wiedzy, wszystkim nauczycielom mającym z nami zajęcia.  Do zobaczenia we wrześniu!!

  Gratulujemy też CKUREPORTEROM!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oni zostali docenieni aż w dwóch kategoriach: najlepszy projekt na blogu (I miejsce) i blog publiczności (II miejsce).

  CKU GÓRĄ!

  ALICJA

   

   
 • TROCHĘ WSPOMNIEŃ… NA KONIEC

  Zobaczcie, to czego jeszcze nie publikowaliśmy. To SKRYWANE zdjęcia, które wreszcie zobaczą  światło dzienne!

  MÓZG naszej grupy: MACIEK. To on założył blog i najczęściej publikuje na nim wpisy. Nie sposób wyliczyć wszystkie działania, które wykonał. Po prostu uczestniczył we wszystkich pracach nad projektem! Był naszym koordynatorem. Pomagał w razie potrzeby. Zawsze można na niego liczyć. To osoba niezwykle odpowiedzialna i skromna.

   

  Maciek w akcji!

   

  Bogusia – kobieta, której optymizm przenosi góry!  Wesoła, zabawna, utalentowana. Świetnie pisze! A recytuję z prawdziwą pasją!

   

  A to już jedna z prób. Było ciężko, zabawnie… O czy tak dyskutują Ania i Jarek?

   

  Irenka – pięknie recytowała. Jej marzenie wreszcie się spełniło. Uczy się w szkole średniej, dobywa wykształcenie i występuje przed publicznością!

   

  Jarek. Recytował z zaangażowaniem!

   

   

  Zdjęcie z FESTYNU. Pani Ewa pomogła nam zdobić prawdziwą rewolucję w naszym życiu – rozpoczęliśmy naukę!

   

  Nasz kolega z klasy uczy się podczas festynu o tym, jak udzielać pierwszej pomocy.

   

  Pani Ewa i Pani Agnieszka podczas festynu. One o nas dbają!

   

  FESTYN RODZINNY – wszyscy się na nim dobrze  bawili! Dziecięce buźki ozdabiała Alicja.  Ona ma prawdziwy talent!  Ale nie tylko plastyczny. Poczytajcie jej wpisy na naszym blogu. Są super!

   

  MY BAWILIŚMY SIĘ ŚWIETNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   

  POZDRAWIAMY.

  ELEKTRONICZNA KLASA  CKU

   
 • Moje wrażenia z egzaminów semestralnych

   

   

  Chciałabym bardzo podziękować pani Kasi za cierpliwość i wyrozumiałość przy egzaminie ustnym z języka angielskiego. Dla pewnej grupy  (osób po 50-tce) angielski jest językiem trudno przyswajalnym. Pani Ewo, bardzo  dziękujemy  za świetną atmosferę w czasie egzaminu ustnego. Sprawiła pani, że byliśmy bardziej otwarci i wyluzowani. Naszej pani Marzence ślicznie dziękujemy  za opiekę nad naszą grupą, wsparcie oraz motywowanie do dalszej nauki. Pani Halinko, przekazała pani nam wiedzę, która przyda się w życiu codziennym. Egzaminy były super, szkoda, że lekcje z przedsiębiorczości trwały tylko 2 semestry.  Egzaminy z chemii i historii były dużym wyzwanie, ale świetna postawa pani Edyty i Anety dodała nam odwagi.  Strach był przeogromny! Towarzyszyły nam wielkie  emocje, ale jesteśmy już na mecie. Poznaliśmy wspaniałych profesorów i fajnych ludzi. Do szkoły chodzimy z przyjemnością. Dziękujemy Dyrekcji CKU za stworzenie możliwości uczęszczania i zdobywania wiedzy osobom w różnym wieku.

  Pozdrawiamy wszystkich!

   

  Kółko różańcowe

  Halina

  Teresa

  Bogna

   

   
 • JAK DZIAŁAMY – CZYLI O KODEKSIE 2.0

  Zobaczcie jaki jest nasz KODEKS 2.0.

  PO RAZ KOLEJNY BĘDZIE TO PREZENTACJA W PREZI.

   

   

  Zobacz prezentację:

  http://prezi.com/xv_m6q0lff2t/kodeks-20/

   

   
 • FESTYN RODZINNY – PREZENTACA PREZI

  Zobaczcie to czego jeszcze nie widzieliście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oto nasza relacja z Festynu Rodzinnego w formie prezentacji PREZI:

  http://prezi.com/mukoga4uv0_k/romantyczny-swiat-mysli-marzen-i-uczuc-projekt-realizowany-przez-elektroniczna-klase-cku/

   

   

  PREZENTACJA ZAWIERA FILM – RELACJĘ Z FESTYNU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   


   
 • SESJA TRWA, A JA… MARZĘ I TIK – AM

  Trochę się rozmarzyłam… A Wy macie już dość nieustannego życia w biegu? Jeszcze kilka egzaminów i indeks będzie piękny! Przynajmniej mamy taką nadzieję.

   

   

  LETNIA  NOC

  Noc letnia pachnie miodem maciejki,

  dźwięczą słowiki ukryte w krzewach,

  grają na skrzypcach zielone świerszcze.

  Letnia symfonia wokół rozbrzmiewa .

  Siedzę na ławce i patrzę w niebo

  na złoty księżyc, co zasnąć nie chce.

  Podziwiam jaśmin, co bujnie zakwitł

  i mojej głowy lekko dotyka.

  Nagle sielankę tej letniej nocy

  przerywa komar, co obok bzyka.

   

   

  EMILKA

   
css.php