Otwartość i prawa autorskie

chmura-OZPrzeglądając, jak zawsze ciekawe wpisy na stronie CEO,  znalazłam informację o cyklu artykułów na temat praw autorskich, licencji CC, otwartych zasobów edukacyjnych i wielu innych zagadnień na temat otwartości i praw autorskich. Uważam, iż ta tematyka zawsze będzie na czasie, a na pewno winna być znana wszystkim uczestnikom akcji Szkoła z Klasą 2.0. Osobiście z wielkim zaciekawieniem czytam o tym wszystkim i zawsze odkrywam coś nowego, a już na pewno odświeżam wiedzę, którą wcześniej poznałam, ale nie do końca zapamiętałam. Zajrzyjcie tutaj !

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2015/16 and tagged , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Otwartość i prawa autorskie

  1. Jola Walicka says:

    Prawa autorskie są zawsze na czasie. Warto wiedzieć, jak są ważne. Cieszę się, że poznałam taką sympatyczną panią z matematyki – pozdrowienia od polonistki Joli Walickiej.
    Jola Walicka ostatnio opublikował…DZIECI Z BULLERBYNMy Profile

  2. Dobrze, że Pani dodała takie materiały. my mamy problem z prawami autorskimi.Czasami prosimy o pomoc naszą panią, gdy nie wiemy jak dodać źródła .
    julia.grzenkowiczzso2wejherowo.pl ostatnio opublikował…Kolejni projektanciMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge