Ferie zimowe

bałwan

Rozpoczęły się ferie zimowe i choć jeszcze nie ma śniegu, to warto przypomnieć podstawowe zasady bezpieczeństwa. Obejrzyjcie zamieszczoną prezentację i postarajcie się zapamiętać podane tam rady.

Prezentacja-Bezpieczne_ferie

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

3 Responses to Ferie zimowe

 1. Przejrzałam co się u was dzieje. Dużo ciekawych działań. My niestety w tym roku nie jesteśmy w programie, bardzo tego żałuję :( . Ale obserwujemy działania innych i sami też wykorzystujemy wiele nowości w pracy. Póki co tak jak Wy, zaczęliśmy odpoczynek.
  Pozdrawiamy z Warszawy niestety zbyt ciepłej jak na tę porę roku!
  Aneta Zawistowska ostatnio opublikował…Powtarzamy inaczej, czyli jak?My Profile

  • Mariola Grzybowska says:

   Dziękuję! Często odwiedzam Twojego bloga i widzę, że ciągle zamieszczasz tam ciekawe zadania i treści. Poleciłam go swoim uczniom.
   Pozdrawiam, Mariola

 2. Wioletta says:

  Lubie tu zaglądać, zawsze można coś podpatrzeć. Ciekawa prezentacja . Pozdrawiam z Lubania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge