27-29.01.2016 i MOST

MOST czyli Międzysemestralne Otwarte Spotkanie TIK-owe

już za nami i trzeba przyznać, że był to czas wytężonej pracy całego Zespołu 2.0 i uczniów zaangażowanych w realizację tegorocznej akcji Szkoła z Klasą 2.0. W tych trzech dniach miały miejsce różne wydarzenia, których głównym celem były spotkania z całą społecznością szkolną i innymi, zaproszonymi gośćmi, aby porozmawiać z nimi o kwestiach ważnych dla szkoły, pokazać, czym uczniowie zajmują się na co dzień i jakie mają osiągnięcia. Spotkania w tych dniach były dla nas wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń i zaprezentowania TIK-owych umiejętności. To czas, gdy mogliśmy szerzej otworzyć się na  przekazanie wiedzy związanej z prowadzeniem blogów i prawami autorskimi, zaprezentować zebrane materiały multimedialne, wykorzystywane podczas lekcji uczymy innych. To w czasie MOST-u mogliśmy pochwalić się projektami edukacyjnymi, czy też pokazać jak krzewimy pasje czytelnicze już od najmłodszych lat szkolnych. W jednym z tych dni odbyła się też Debata Szkolna nad Kodeksem 2.0 i dokonaliśmy jego weryfikacji .

Akcje czytelnicze zaprezentowały panie:Nina Walkowiak, Ada Szpura, Agnieszka Redmann-Konofał i Agnieszka Łukasiewicz-Makara.

Cykl akcji czytelniczych w klasach I

Cykl akcji czytelniczych w klasach I

Akcja czytelnicza w bibliotece szkolnej

Akcja czytelnicza w bibliotece szkolnej

IVa przenosi w krainę baśni

IVa przenosi w krainę baśni

Doświadczeniami z realizacji ścieżki edukacyjnej  uczymy innych podzielili się :p.Żaneta Podlipniak i p. Tomasz Dudka:

pizap.com14548902951871

Odbicia piłki sposobem górnym w siatkówce

Odbicia piłki sposobem górnym w siatkówce

Informacjami o realizowanych projektach edukacyjnych podzieliły się panie: Małgorzata Abramczyk, Marta Juchnik i Katarzyna Nowak-Kulpa:

klasa IId prezentuje swoje dokonania

klasa IId prezentuje swoje dokonania

Realizatorzy projektu z IIIc prezentują!

Realizatorzy projektu z IIIc prezentują!

Projekt III F

Projekt III F

Grupa z Klubu Redaktorów Szkolnego Bloga wraz ze mną, dzieląc się swoim doświadczeniem, przybliżali koleżankom i kolegom zasady blogowania i umożliwiali wspólne redagowanie wpisów i komentarzy:

pizap.com14549417873901

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2015/16 and tagged , . Bookmark the permalink.

4 Responses to 27-29.01.2016 i MOST

 1. Paulina says:

  Oj, wiele się działo! Cieszę się, że mogłam brać udział w tych wydarzeniach!
  Pozdrawiam-Paulina z VIa

 2. Teresa says:

  Bardzo aktywnie TIK – acie, widać to nawet na lekcji wf :)
  Stosujecie ciekawe grafiki do prezentowania efektów swojej pracy.
  Pozdrawiamy i zapraszamy na nasz blog http://blogiceo.nq.pl/twojloswtwoichrekach2/
  Teresa ostatnio opublikował…PożegnanieMy Profile

 3. Justyna Mak says:

  Wspaniałe przedsięwzięcie!!! Tyle się u Was działo – serdecznie gratuluję super pomysłów i kreatywności. Widać, że czerpiecie z tych przedsięwzięć wieeeele radochy – zarówno uczniowie, jak i nauczyciele :) ))) życzę dalszych sukcesów!!! Trzymajcie kciuki za nasz MOST…my dopiero (z przyczyn niezależnych) startujemy 24 lutego :) ))

  pozdrawiam serdecznie!!
  Justyna Mak

 4. Ile u was różnych ścieżek i wszytko fajnie przedstawione.
  julia.grzenkowiczzso2wejherowo.pl ostatnio opublikował…Moja owieczkaMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge