Gratulacje dla laureatów!

17 lutego 2016 roku odbył się etap wojewódzki Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali dwaj uczniowie, którzy zostali laureatami tego konkursu:

praca własna w piZapie

praca własna w piZapie

Brawo chłopcy!  To Wasz wielki sukces!

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

One Response to Gratulacje dla laureatów!

 1. iwonasienkiewiczwp.pl says:

  Witajcie!

  Przyłączam się do gratulacji :-D Wspaniała wiadomość!!!
  Życzę chłopcom dalszych sukcesów w potyczkach językowych na wyższych szczeblach.

  Pozdrawiam
  Iwona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge