8 marca

8 marca od bardzo wielu lat, kulturalni panowie (mali i duzi) pamiętają o kobietach, które kroczą z nimi przez życie rodzinne, zawodowe i takie codzienne, koleżeńskie. Jedni mówią, że to święto przeszło już do lamusa, ale przecież nie o święto tu chodzi.Wystarczy drobny gest, miłe słowo, a postawą taką pokazujemy, że dostrzegamy i szanujemy Panie wokół nas, że potrafimy skorzystać z chwili, która daje radość i emanuje radością .

Dla wszystkich  KOBIET te piękne tulipany zwiastujące wiosnę i życzenia na każdy dzień roku:

8-marca

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

2 Responses to 8 marca

 1. iwonasienkiewiczwp.pl says:

  Witaj Mariolko :-D

  Piękna kartka, cudne życzenia i jeszcze piękniejsze przesłanie.
  Nie tylko w Dniu Kobiet chodzi o zwykły gest i miłe słowo. Każdy dzień powinien opierać się na miłych i szczerych słowach, wspaniałych uśmiechach i serdecznych gestach.
  Czy wtedy nie byłoby cudownie?!
  Przesyłam moc serdeczności i spełnienia marzeń

  Serdecznie pozdrawiam
  Iwona :-D

  • Mariola Grzybowska says:

   Iwonko!
   Serdeczne dzięki za wszystkie komentarze i słowa, które nie tylko z przyjemnością się czyta, ale przede wszystkim są motywujące i nadające sensu naszym działaniom. Jeszcze raz -dzięki!:)
   Czy Ty prowadzisz bloga?
   Pozdrawiam, Mariola :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge