Dla szóstoklasistów!

ImageChef Word Mosaic - ImageChef.com

5 kwietnia uczniowie klas szóstych napiszą swój pierwszy egzamin-Sprawdzian Szóstoklasisty. Dla większości uczniów jest to pierwsza poważna konfrontacja ze stresem egzaminacyjnym. Jakie działania ze strony rodziców i dzieci potrzebne są, by zwycięsko zmierzyć się z takim wyzwaniem? Jak wesprzeć dziecko dzień przed
i w dniu egzaminu? Co poradzić na pustkę w głowie w czasie egzaminu?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na stronie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „OSIEK” w opracowaniu pani Ewy Born. Osobiście polecam ten artykuł, iż w przystępny sposób informuje jak się przygotować i przetrwać czas związany z egzaminem. Rady mogą być pomocne, a znajomość pewnych zachowań pomoże przejść spokojnie przez ten stresujący okres.

SZÓSTOKLASISTO!

Zadbaj, byś to Ty panował nad stresem, a nie on nad Tobą!

Kliknij przejdź tutaj ,a dowiesz  się jak radzić sobie ze stresem, jak się psychicznie przygotować do pierwszego egzaminu.

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii and tagged , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Dla szóstoklasistów!

  1. My też będziemy trzymać kciuki za 6klasistów:) Pozdrawiamy Panią
    julia.grzenkowiczzso2wejherowo.pl ostatnio opublikował…Integrujemy się z uczniami z SOSWMy Profile

  2. Teresa says:

    Super grafika na szczęście :)
    Powodzenia dla szóstoklasistów :)
    Teresa ostatnio opublikował…Gminny Konkurs Recytatorski w GOKiS z okazji Międzynarodowego Dnia TeatruMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge