Wycieczka naszych marzeń

 

Tytuł tego wpisu jest jednocześnie tytułem pierwszego zadania w kolejnej akcji blogowej – Tour de blogi. Akcja zapowiada się ciekawie i dlatego postanowiliśmy wziąć w niej udział jako Zespół 2.0 czyli grupa nauczycieli realizujących tegoroczne zadania Szkoły z Klasą 2.0.

Jesteśmy nauczycielami ze Szkoły Podstawowej w Drawsku Pomorskim. Nasz Zespół 2.0 liczy sobie 11 osób – nauczycieli różnych przedmiotów. Na co dzień prawie wszyscy mieszkamy w tym małym, pięknym miasteczku na Pojezierzu Drawskim. Chcielibyśmy jednak wybrać się na dwu lub trzydniową wycieczkę  naszych marzeń do dużego miasta, gdzie będziemy mogli pójść do teatru, operetki , filharmonii, itp., by „poczuć kulturę z bliska”, by wzbogacić swoją wrażliwość i poczucie estetyki. Bardzo lubimy poznawać zabytki okolicy, w której się znajdujemy. Interesują nas też ciekawi ludzie, którzy potrafią dzielić się swoją pasją z innymi.

Bardzo nas ucieszy, jeżeli znajdzie się grupa, która zaplanuje nam ciekawą wyprawę w świat kultury i przygotuje dla nas plan takiej wycieczki.

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2015/16 and tagged , . Bookmark the permalink.

8 Responses to Wycieczka naszych marzeń

 1. Witaj Mariolu! Czy bliski, niemalże całodobowy kontakt z kulturą doświadczaną w Krakowie wchodzi w grę? Jeśli tak – to zgłaszamy gotowość zmajstrowania planu skrojonego ‚na miarę’ :)
  Pozdrawiam serdecznie!
  Małgosia
  http://blogiceo.nq.pl/kwadrans2/

  • Mariola Grzybowska says:

   Z niecierpliwością oczekujemy planu wycieczki naszych marzeń, który nam przygotujecie.
   Pozdrawiamy bardzo serdecznie- Mariola i Zespół 2,0 z Drawska Pom. :)

 2. Wioletta says:

  Witam! Bierzemy udział w akcji blogowej. Może jesteście zainteresowani ułożeniem nam planu wycieczki – to Wasze okolice.
  http://blogiceo.nq.pl/maliblogerzy/2016/04/18/wycieczka-naszych-marzen-akcja-blogowa/

 3. Michał says:

  Dzień dobry! Razem z Dominiką i pozostałą częścią zespołu z naszego kółka przygotowaliśmy program 2-dniowej wycieczki: http://blogiceo.nq.pl/kwadrans2/2016/04/22/tour-de-blogi-plan-wycieczki/
  Mamy nadzieję, że się wam spodoba.
  Pozdrawiamy z kw@dransa.

  • Mariola Grzybowska says:

   Powiem krótko: „BARDZO NAM SIĘ PODOBA”:)
   Dziękujemy za bardzo ciekawy plan 2-dniowej wycieczki.
   Pozdrawiamy serdecznie z pięknego Drawska Pom.

 4. Emilia says:

  Ja oraz moja przyjaciółka Karolina bardzo chętnie ułożymy dla Was plan wycieczki po Pszczynie. Postaramy się zrobić to jak najszybciej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge