Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi 2016

„Palący temat- Niska Emisja!”

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Ziemi poświęcone są problemom związanym z ochroną powietrza i przeciwdziałaniu tzw. niskiej emisji.

W wielu miastach naszego kraju odbyły się festyny, a ich program to przede wszystkim edukacja na temat jakości powietrza w Polsce.Organizatorzy uświadamiali, jakie są skutki zanieczyszczeń powietrza dla środowiska i zdrowia człowieka oraz uczyli, jakie działania podjąć, aby nastąpiła pozytywna zmiana.

Przeciwdziałanie niskiej emisji, ale też emisji CO2 to bardzo aktualny temat.

Stan powietrza w wielu miejscach w Polsce, budzi zastrzeżenia. Badania wskazują na bezpośredni wpływ złej jakości powietrza na stan zdrowia Polaków.

Wszyscy włączajmy się w ograniczanie niskiej emisji!

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

One Response to Dzień Ziemi

 1. szkola2zero says:

  Pani Mariolu, Światowy Dzień Ziemi już za nami, jednak polecam pani materiał zaprzyjaźnionego programu – Weź oddech, zawierający scenariusze zajęć z zakresu niskiej emisji. Można go znaleźć pod tym linkiem: http://wezoddech.ceo.org.pl/aktualnosci/scenariusze-zajec-z-zakresu-niskiej-emisji

  Pozdrawiam
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0
  szkola2zero ostatnio opublikował…Młodzi nauczyciele na basenie!My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge