Matematyczny ALBUS 2016

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALBUS 2016 już za nami. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 23 uczniów z klas IV-VI. Wszyscy dzielnie zmagali się z trudnościami matematycznymi rozwiązując różnorodne zadania. Jak  poradzili sobie nasi uczestnicy dowiemy się  w terminie do 13.06.2016r. Pierwsze wrażenia są różne. Jedni są zadowoleni, inni mniej, gdy uświadomili sobie popełnione błędy. Zobaczymy wkrótce!
Tak zmagali się z zadaniami matematycznego Albusa Grzegorz Sz. (VIa) i Aleksandra Ch. (Vd):

Grzegorz nanosi odpowiedzi na kartę.

Grzegorz nanosi odpowiedzi na kartę.

Ola rozwiązuje zadania z pierwszej strony.

Ola rozwiązuje zadania z pierwszej strony.

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge