Odkrywcy liczb i figur na start

Pod takim tytułem miał miejsce II Międzyszkolny Konkurs Matematyczny, który odbył się dzisiaj-12.05.2016 roku w naszej szkole. 10 szkół i 43 szóstoklasistów wzięło udział i zawalczyło o tytuł zwycięzcy. Uczestnicy musieli wypełnić test składający się z dziesięciu zadań zamkniętych, który pozwolił wyłonić 10 najlepszych uczniów. I to właśnie Oni zawalczyli o zwycięstwo w trzeciej części – w turnieju „1 z 10″. Druga część spotkania z matematyką to rozgrywki zespołowe, a na każdą drużynę czekały matematyczne wykreślanki, krzyżówki rzymskie, inteligentne ciągi, dwójki i rebusy. Sądzę, że atmosfera była udana, a zabawa z matematyką w tym dniu, na długo pozostawi ślad i miłe wspomnienia.

    Test pisali uczniowie w dwóch salach.

Zwycięzcy (od prawej):Grzegorz Szynkaruk, Emilia Dąbrowska i Maciek Kowalczyk

Zwycięzcy (od prawej):Grzegorz Szynkaruk, Emilia Dąbrowska i Maciek Kowalczyk

10 najlepszych

10 najlepszych

Z lewej : p.dyr.Joanna Szewczyk i p.Justyna Ciemska reprezentująca głównego sponsora dzisiejszego wydarzenia – PPUH Walerian Grzegorz Fabich.
Z prawej: my-organizatorki konkursu: Mariola Grzybowska i Anna Musiał-Stawicka.
W środku uczniowie (od lewej): Grzegorz Szynkaruk- SP Drawsko Pom., Szymon Szadzewicz-SP 1 Złocieniec, Ignacy Hrynkiewicz – SP Drawno, Aleksandra Pita-SP Czaplinek, Kacper Sałdak – SP Drawsko Pom., Mariusz Puzyrewski – SP Drawsko Pom., Hanna Przeszłowska -SP 3 Złocieniec, Jakub Bołtacz-SP Drawsko Pom., Emilia Dąbrowska -SP 1 Złocieniec i Maciej Kowalczyk -SP Drawno.
ZWYCIĘZCY ZESPOŁOWI:
I miejsce – SP Drawsko Pomorskie
II miejsce – SP Drawno
III miejsce – SP 1 Złocieniec

Zespół z Drawska Pom.

Zespół z Drawska Pom.

Zespół z Drawna

Zespół z Drawna

Zespół SP1 Złocieniec

Zespół SP1 Złocieniec

Nasi Sponsorzy i nagrody:sponsorzy i nagrodyAutor zdjęć:Robert Stawicki

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii and tagged . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge