My English Notes – Moje Angielskie Notatki

Książka! Własna książka to brzmi dumnie! Wszyscy chyba zgodzą się ze mną, że to jest prawda. Być autorem lub współautorem to wielki zaszczyt, to duma z tego, że potrafimy wykazać się kreatywnością, że umiemy w ciekawy sposób podsumować swoje działania
w programie „Szkoła z Klasą 2.0″. Takim efektem w projekcie, którego tytuł widnieje
w tytule wpisu, jest książeczka stworzona przez uczniów klas drugich, realizujących zadanie pod okiem pani Małgorzaty Abramczyk.
Zobaczcie sami! Obejrzyjcie klika zdjęć z tej książki:

ma-1ma-2autorką zdjęć jest p. M.Abramczyk
Więcej o tym projekcie i ich pomysłach na plany i realizację możecie przeczytać ze sprawozdań pani Małgosi – tutaj .

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2015/16 and tagged . Bookmark the permalink.

One Response to My English Notes – Moje Angielskie Notatki

 1. szkola2zero says:

  Wspaniałe, że uczniowie mogli stworzyć swoją własną książkę! Muszę przyznać, że bardzo ładnie ona wyszła i do tego jest bardzo przydatna :) To był świetny pomysł na projekt!

  Pozdrawiam
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0
  szkola2zero ostatnio opublikował…Zespoły zakwalifikowane na Ogólnopolski Festiwal Otwartej EdukacjiMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge