Czy znasz nasze blogi?

Przed nami Festiwal 2.0 czyli podsumowanie działań w programie Szkoła z Klasą-edycja 2015/2016. Przygotowałam zadanie dla uczniów i wychowawców z klas od III po VI. Należy zapoznać się z blogiem nauczycielskim Otwarci na świat i zmiany   i z blogiem prowadzonym przez uczniów naszej drawskiej podstawówki Szkolne życie . Co rozumiem przez słowo zapoznać się? Oczywiście chodzi o przejrzenie wpisów, stron, informacji o akcjach blogowych, przypomnienie Kodeksu 2.0, itp, itd. Tak przygotowani możecie przystąpić do wypełnienia zadania -wykreślanki.
Każdy wychowawca odbiera wersję papierową w pokoju nauczycielskim. Tę wersję zadania po wypełnieniu przez klasę i podpisaniu, należy oddać koordynatorowi czyli mnie-M.Grzybowskiej w terminie do 31.05.2016r. włącznie. Podczas Festiwalu-2 czerwca, spośród najlepszych odpowiedzi wylosujemy zwycięzców, którzy otrzymają nagrodę.
Wykreślanka dostępna jest również jako ćwiczenie interaktywne na stronie LearningApps-
Szkoła z Klasą w Drawsku Pom.

P O W O D Z E N I A!

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2015/16 and tagged , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge