Festyn rodzinny w VI a

16 czerwca 2016 roku rodzice, uczniowie i wychowawczyni 6a spotkali się na tzw. festynie rodzinnym. W miłej atmosferze raczyliśmy się smacznym deserem lodowym, wspominkami z trzech lat nauki  i podziwialiśmy piękno otaczających nas widoków nad Drawą  z kawiarni „Słoneczko”, a przede wszystkim zachwycaliśmy się cudownym ogrodem i prześlicznymi różami. W takim miejscu i wśród życzliwych, radosnych osób czas szybko upływał.
Znaleźliśmy chwilę na Quiz Rodzinny- z wiedzy ogólnej. Poziom wiedzy i umiejętności bardzo wysoki, a pytania były z różnych dziedzin. Najważniejsze, że zabawa dostarczyła radości uczestnikom i widzom. Zwycięską drużyną okazała się rodzina Jachymskich (mama-Romana, Sandra i Alan).
Pani Sylwii Zdyr i pani kelnerce dziękujemy za zdjęcia.

festyn-1 festyn-3festyn-2

najmłodszy uczestnik  festynu - Ksawery na rękach u mamy Patryka K. i MY-uczestnicy Festynu Rodzinnego

najmłodszy uczestnik festynu – Ksawery na rękach u mamy Patryka K. i MY-uczestnicy Festynu Rodzinnego

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge