Przeszedłem ten most…

Taki tytuł nosiło przedstawienie przygotowane przez szóstoklasistów Szkoły Podstawowej
w Drawsku Pomorskim na pożegnanie ze szkołą. W przeddzień rozdania świadectw uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście spotkali się na uroczystym apelu. Po uroczystym przekazaniu Sztandaru szkoły piątoklasistom, nasi tegoroczni abiturienci złożyli ślubowanie. Następnie w części artystycznej usłyszeliśmy kilka wierszy , a wśród nich wiersz L.Staffa „Most” (którego fragment widnieje w tytule uroczystości):
„Nie wierzyłem

Stając nad brzegiem rzeki,
Która była szeroka i rwista,
Że przejdę ten most,
….

Nie wierzyłem, że przejdę ten most,
I gdy stoję już na drugim brzegu,
Nie wierzę, że przeszedłem.”
Tak, most jakim była szkoła podstawowa, jest już za Wami Szóstoklasiści! Przed Wami nowa droga życiowa i radźcie sobie jak najlepiej, nie bójcie się pokonywać trudności, gdyż to one będą początkiem drogi do osiągania sukcesów.

VIa przechodzi pod symbolicznym mostem

VIa przechodzi pod symbolicznym mostem

Ucz. z VIa- blogerki przekraczają  ten symboliczny most

Ucz. z VIa- blogerki przekraczają ten symboliczny most

collage-stypendystki

VIa z wychowawczynią w klasie

VIa z wychowawczynią w klasie

Wszystkie zdjęcia zostały udostępnione przez panią Martę Hofman.
Collage wykonałam w piZapie.

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii and tagged . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge