Certyfikat 2.0 po raz trzeci

Tak, tak, to już trzeci raz nasz udział w programie Szkoła z Klasą 2.0 został wyróżniony odznaką Szkoły eksperckiej oraz Certyfikatem 2.0. Jest to dla nas bardzo ważne, a dla całego Zespołu 2.0 z naszej szkoły oznacza, iż pomyślnie ukończyliśmy tegoroczną edycję programu. Rok szkolny 2015/2016 to kolejny sukces wszystkich osób zaangażowanych
w  realizację zadań w programie. Z przyjemnością podziwiamy wizytówkę naszej szkoły na platformie CEO :
certyfikat-2-0Grunge Banner

                 Zespół 2.0
ze Szkoły Podstawowej w Drawsku Pomorskim

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2015/16 and tagged . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge