Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia już w piątek-30.09.2016

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek -30.09.2016 przypada VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM). Zapraszam swoich uczniów do powtórzenia sobie tej umiejętności, bo w piątek na lekcjach matematyki sprawdzimy kto zostanie ekspertem.

Uczniowie będą losować zadania sprawdzające ich znajomość tabliczki mnożenia
i rozwiązywać  je w pojedynkę. Kto odpowie poprawnie na 5 pytań z losu otrzyma
imienną legitymację Eksperta Tabliczki Mnożenia:

praca własna

praca własna

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge