Zapraszam na kółko matematyczne

zapr-km  Wychodząc naprzeciw szczególnym uzdolnieniom i zainteresowaniom matematycznym, zapraszam wszystkich chętnych uczniów z klas V, którzy lubią rozwiązywać zadania, ćwiczyć logiczne myślenie i brać  udział w konkursach matematycznych!

W tym roku szkolnym KÓŁKO MATEMATYCZNE będzie kontynuować cykl zajęć pod nazwą:„Matematyka TIK-a i z konkursami się spotyka!”

Zajęcia odbywać się będą w piątki, na 7 godzinie lekcyjnej w sali 203A lub 207A.

Zapisy w sali 203 A- u pani M.Grzybowskiej  do 7 października 2016 r.

ZAPRASZAM !

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge