ŚDTM za nami

30. września braliśmy udział w akcji dotyczącej znajomości tabliczki mnożenia. W tym roku szkolnym ograniczyliśmy się tylko do zabaw z TM na lekcjach matematyki oraz do egzaminowania z jej znajomości. Cieszy nas fakt, iż w naszej drawskiej podstawówce uczy się wielu uczniów i pracuje wielu pracowników, dla których tabliczka mnożenia jest prosta, łatwa i dobrze znana. Wśród uczniów z klas IV-VI  znaleźli się eksperci TM w kl. IVc, IVe, Va, Vc, Ve i VIb.
Uczniowie z kółka matematycznego egzaminowali naszych nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Wielkie gratulacje dla Wszystkich, którym przyznaliśmy tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia!
O tym, że nie było trudno przekonajcie się sami. Poniżej przykładowe losy:
losyWśród ćwiczeń na lekcji był np. szyfrogram :
szyfrogram

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge