XIX Biegi im.Jana Pawła II

W piątek -30.09.2016r. Urząd Miasta w Drawsku Pom. zorganizował XIX Biegi im. Jana Pawła II. Jest to już, jak widać tradycyjna impreza sportowa, która wpisała się na stałe do kalendarza. Jak co roku, miejscem imprezy jest drawski stadion, a uczestnikami uczniowie ze szkół naszej gminy. Każdy uczestnik biegu otrzymał medal i poczęstunek, a dla zwycięzców były złote, srebrne i brązowe medale oraz puchary ufundowane przez Burmistrza Drawska Pom.Wiele cennych trofeów znalazło się w rękach uczniów naszej szkoły. Szczęśliwcami okazali się także uczniowie mojej klasy-IVe:
Lena Olechnowicz (III miejsce w kat. dziewcząt z kl.III-IV);Jakub Trojanek (II miejsce w kat. chłopców z kl. III-IV).

LENA      JAKUB

Imprezie towarzyszyły różne zabawy dla dzieci, m.in. malowano twarze. Na zdjęciach przykładowe prace:

Błażej W. z kl. IVe

Błażej W. z kl. IVe

Julia P. i Sandra J. z kl. IVe

Julia P. i Sandra J. z kl. IVe

Dziękujemy ORGANIZATOROM za wspaniałą zabawę!

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge