Jesienne dary i krajobrazy w „małej” świetlicy

   „Mała” świetlica to miejsce w naszej szkole, w którym codziennie od samego rana, aż do godz. 16, spotykają się uczniowie z klas I-III z nauczycielami sprawującymi nad nimi opiekę.  Panie tam pracujące, potrafią zachęcić swoich podopiecznych do stworzenia pięknych prac plastycznych, które zdobią ściany sali i sprawiają, że miejsce staje się bardziej przytulne. Ciepło oraz radość bijące z barw jesiennych uwrażliwiają na piękno, nie tylko przyrody, ale także duszy.

Jesienne krajobrazy-prace wykonane pod kierunkiem pani Ewy Rychlewskiej

Jesienne krajobrazy-prace wykonane pod kierunkiem pani Ewy Rychlewskiej

Dary jesieni-prace wykonane pod kierunkiem pani Żanety Stawinogi

Dary jesieni-prace wykonane pod kierunkiem pani Żanety Stawinogi

 

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge