Jesienna olimpiada matematyczna

   W piątek, 4 listopada 2016 roku, 23 uczniów z klas IV-VI przystąpiło do rozwiązywania zadań matematycznych w jesiennej, ogólnopolskiej olimpiadzie matematycznej Olimpus.
Jak co roku, zadania były o różnym poziomie trudności i wielu uczniów chcących wypaść jak najlepiej, wykorzystało czas  oraz cały swój potencjał , by sprostać oczekiwaniom innych, ale także, by dać sobie szansę na osiągnięcie sukcesu. Czy się uda? Zobaczymy za dwa miesiące jak nastąpi ogłoszenie wyników.
Na zdjęciach widać myślących  i odważnych matematyków, którzy nie boją się wyzwań,
a przede wszystkim sprawdzają swoje możliwości, umiejętności i wiedzę porównując je
z możliwościami uczestników z całej Polski.
Olimpus-matma-1Olimpus-matma-3

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge