Va bawi się w Zakopanem

zdjęcie z fc p. A. Łukasiewicz- Makara

zdjęcie z fc p. A. Łukasiewicz- Makara

zdjęcie z fc p.A.Łukasiewicz-Makara

zdjęcie z fc p.A.Łukasiewicz-Makara

Tak,tak! Oni mają przedłużone  ferie! A czym sobie na to zasłużyli? Przeczytajcie poniższy wpis, który w listopadzie 2016 r. znalazł się na stronie naszej szkoły i poznacie odpowiedź.

„Październik i początek listopada dla klasy V A okazał się bardzo pracowity. Wspólnie z wychowawcą Agnieszką Łukasiewicz – Makara uczniowie wykonywali album na konkurs ogłoszony przez Fundację Polskie Hotele Dzieciom pod nazwą „Pokażcie nam swoją małą „Alma Mater” II Edycja”. Była to bardzo wytężona praca,w którą zaangażowali się nie tylko uczniowie, ale także ich rodzice, a nawet dziadkowie.  Efektem tej współpracy jest album przedstawiający naszą szkołę. …
… Po wysłaniu egzemplarza konkursowego rozpoczęło się nerwowe oczekiwanie na werdykt, którego ogłoszenie wielokrotnie przekładano. I w końcu 21.11. wszystko stało się jasne. Pod obrady jury wpłynęło aż 670 prac z całej Polski, stąd taka długa zwłoka podania wyników. Nasz album znalazł się na najwyższym stopniu podium wraz z 5 innymi pracami. Ponadto przyznano II i III miejsca.  Nagrodą dla klasy jest w części dofinansowany przez Fundację sześciodniowy wyjazd do Zakopanego w terminie 27.02 – 02.03.2017r.
Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli swoje serce i czas w wykonanie albumu o szkole, który przyniósł nam zwycięstwo i zachęcamy do udziału w konkursach Fundacji Polskie Hotele Dzieciom, może Wam też się poszczęści.”                                                                     /autorka wpisu Agnieszka Łukasiewicz – Makara/
A tak prezentują się niektóre kartki zwycięskiego albumu:
album-Vasukcesy-w-albumie-Vaorkiestra-w-albumie-Vaszkoła-z-klasą-w albumie-Va/autorka zdjęć: A.Łukasiewicz-Makara/

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge