„Pieniądze to nie wszystko”

 Taki tytuł przyświecał obchodom tegorocznych Dni Matematyki :
„PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO”

Dekoracja wejścia do szkoły

Dekoracja wejścia do szkoły

O obchodach Dni Matematyki informowali całą społeczność szkolną uczniowie z kl. Ve, którzy spacerowali po szkole z plakatami, zadawali proste pytania matematyczne i częstowali za dobrą odpowiedź – cukierkiem.
reklama reklama-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W klasach zamiast typowych lekcji matematyki odbywały się turnieje wykorzystujące prezentację przygotowaną przez Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4impove.
Wśród chętnych uczniów klas IV-VI przeprowadzono quizy interaktywne, a zwycięskie podium zajęli:  z klas IV- Dominik Leszczyński i Oliwia Przepiura z kl.IVb;
z klas V- Jakub Pietrasik i Aleksandra Styburska z kl.Va;
z klas VI – Ignacy Oziero (VIb) i Norbert Kiciński (VIa).
Chętni uczniowie z klas IV-VI mogli również rozwiązać ciekawe zadania umieszczone w różnych miejscach szkoły i przedłożyć rozwiązania nauczycielom. Wkrótce poznamy nazwiska zwycięzców tej konkurencji.

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge