Konkurs arytmetyczny

Dnia 30 marca 2017 roku w Drawnie w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego odbył się IV Regionalny Konkurs Arytmetyczny „Super Rachmistrz”. Naszą szkołę reprezentowała „wspaniała siódemka” odważnych i lubiących matematykę uczniów. Oto oni:
DrawnoWyróżnić należy :
Jakuba Pietrasika z Va / VI miejsce/
Bartłomieja Wasiuka z Ve /IX miejsce/
Alana Stańczykowskiego z IVe /IX miejsce/

Brawa i gratulacje dla chłopców,
a  dla Wszystkich naszych uczestników-podziękowania za udział!

Autorka zdjęć: Anna Musiał-Stawicka

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge