Pierwsi w powiecie, trzeci w województwie!

Tak, tak, to wielki sukces naszych sportowców w drużynowych biegach przełajowych! Cztery I miejsca w powiecie: dwa dziewcząt i dwa chłopców -6.04.2017 r. podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Złocieńcu . Jedna z tych drużyn, w składzie:
Adam Śliwka, Jakub Karbowiak, Jakub Wyrzykowski, Krzysztof Karpiński, Jakub Kiełbowicz, Tomasz Doleżan, Krzysztof Gołyński, Hubert Dzwonek
R- Michał Mokrzycki, Kacper Szczygielski, Oskar Kaźmierowicz
podczas Finałów Wojewódzkich w Gryfinie, we wtorek- 25 kwietnia 2017, pobiegła rewelacyjnie i zajęła 3 miejsce w województwie. Jest to wielki sukces naszych sportowców i niechaj radość zwycięstwa przełoży się na sukces w każdej dziedzinie życia szkolnego naszych bohaterów.
BRAWO CHŁOPAKI!
Nie byłoby tego awansu, gdyby nie trenerzy: p. Tomasz Dudka i p. Dorota Sztuk.
Dla was, drodzy nauczyciele – GRATULACJE!
zwycięzcy
Tak prezentowali się w gabinecie pani dyrektor. Jak widać sukces cieszy WSZYSTKICH!

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge