Dzień Ziemi w kolorach tęczy

kwiatki-1Z inicjatywy nauczycieli przyrody- p. Joanny i Grzegorza Kruczków, 24.04.2017 miał miejsce barwny happening, który zakończył się na pl. L Kuczerawego, gdzie uczniowie z naszej podstawówki zasadzili papierowe, kolorowe kwiaty w barwach tęczy. Całe wydarzenie miało miejsce w związku z Dniem Ziemi, który w tym roku wypadł w sobotę.
Sadzenie przez dzieci papierowych kwiatków to przesłanie do wszystkich ludzi (a szczególnie mieszkańców Drawska Pom. ) , aby dbać o planetę Ziemię, która daje nam życie i pozwala cieszyć oczy pięknem przyrody.
Więcej na stronie internetowej szkoły, gdzie można obejrzeć filmik (bo tą akcją zainteresowała się telewizja teleekspresu extra )- tutaj

kwiatkiFot. Marcin Łukasz /dsi/

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge