Odkrywcy liczb i figur na start!

   Taki tytuł nosi organizowany przez nas konkurs matematyczny dla uczniów klas szóstych. Tegoroczna, trzecia już edycja, miała miejsce dnia 10.05.2017 r. Do drużynowych i indywidualnych zmagań z matematycznymi zadaniami przystąpiło siedem szkół (6 z powiatu drawskiego: SP w Wierzchowie, SP nr1 w Złocieńcu, SP w Kaliszu Pom., SP w Pomierzynie,  ZS w Złocieńcu i SP w Drawsku Pom. oraz 1 z choszczeńskiego – SP w Drawnie). Konkurs składał się z trzech części:
I- rozgrywki drużynowe o puchary ufundowane przez dyrekcję naszej szkoły;
II- to część indywidualna- quiz internetowy z 11 zadaniami, w którym najlepszymi okazali się: Mikołaj Polarczyk (Drawno); Łukasz Przeszłowski (Złocieniec-Budowo); Stanisław Kaczmarek (Złocieniec-Budowo); Ignacy Oziero   (Drawsko Pom.; Kacper Werner (Złocieniec-Budowo); Kinga Byszewska (Złocieniec); Daniel Wiliński (Złocieniec); Szymon Kiszko (Drawsko Pom.); Grzegorz Owczarek (Drawsko Pom.); Filip Kwiatkowski (Złocieniec);
Podczas-quizu
III- to konkurs „1 z 10″
10-najlepszych
Zwycięzcy:
drużynowo: I miejsceSP nr 1 w Złocieńcu
SP-Złocieniec
II miejsce – ZS w Złocieńcu
zs-ZłocieniecIII miejsce – SP w Drawnie
SP-Drawno
indywidualnie: I miejsce - Kacper Werner (ZS w Złocieńcu)
II miejsce – Mikołaj Polarczyk (SP w Drawnie)
III miejsce – Stanisław Kaczmarek (ZS w Złocieńcu)

Nasza drużyna zajęła IV miejsce, a indywidualnie – chłopcy: Grzegorz Owczarek, Szymon Kiszko i  Ignacy Oziero uplasowali się odpowiednio na 7,8 i 9 miejscu.
Oto oni:
nasiPoniżej przedstawiciele zwycięskich drużyn ze swoimi opiekunami, a z lewej organizatorzy: dyrektor J.Szewczyk, M.Grzybowska, dalej: B.Szynal-Smolarek, K.Byszewska (SP1 w Złocieńcu), M.Trzaskawka, M.Janicka (SP w Drawnie), Ł.Przeszłowski i B.Telec (ZS w Złocieńcu)
zwycięzcy_z_nami

Drużyny zwycięskie i organizatorki: z lewej A. Musiał-Stawicka, z prawej M.Grzybowska

Drużyny zwycięskie i organizatorki: z lewej A. Musiał-Stawicka, z prawej M.Grzybowska

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge