KANGUR – konkurs matematyczny, rozstrzygnięty!

Wyniki Kangura są już znane. Przypomnę, że z naszej szkoły udział brało 22 uczniów z klas II- III i 25 z klas IV-VI.
W kategorii „Żaczek” dla klas II, udział wzięło 1142 uczniów, z których Główny Komitet Organizacyjny nagrodził wyróżnieniem 122 uczniów, w tym jedynego uczestnika tej kategorii z naszej szkoły – Filipa Zębałę z kl.II c.
W kategorii „Maluch” -kl.III-IV,  udział wzięło 1337 trzecioklasistów i 834 czwartoklasistów, z których nagrodę wyróżnienia otrzymało 132 ucz.kl.III i 81 z kl. IV.
Z naszej szkoły tę nagrodę uzyskali tylko uczniowie kl. III d: Iga Gajewska, Tomasz Grzegorczyk i Anastazja Pawełczak.
W kategorii „Beniamin” – kl. V – VI, udział wzięło 694 piątoklasistów i  709 szóstoklasistów. Z tej liczby nagrodę wyróżnienia otrzymało 69 uczniów z klas V, w tym jeden uczeń naszej szkoły – Jakub Pietrasik z kl.Va oraz 74 uczniów z klas VI, w tym trójka z naszej podstawówki: Szymon Kiszko -VI b, Gabriela Kasicka - VId i Aleksandra Chojnacka - VId.

BRAWA dla wszystkich uczestników, a szczególne GRATULACJE dla wyróżnionych!

A tak zmagali się z zadaniami w dniu konkursu-16.03.2017:

kangur-gr-1amanda

 

About Mariola Grzybowska

Obecnie jestem nauczycielką matematyki, prowadzę też zajęcia komputerowe, ale pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako nauczyciel klas początkowych, w szkole w Gudowie. Czas tam spędzony wspominam jako jedno z lepszych doświadczeń w karierze zawodowej. To tam poznałam wspaniałych ludzi, którzy byli moimi przewodnikami w pracy nauczycielskiej.Od 2012 roku pracuję w SP w Drawsku Pomorskim i tu także mam przyjemność spotykać się z pedagogami oddanymi swojej pracy, pracy dla dzieci i z dziećmi.Naprawdę lubię to, co robię! Staram się uczyć i wychowywać jak najlepiej potrafię, poszukując nowych, ciekawych metod i form pracy.
This entry was posted in Bez kategorii, Szkolne życie. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge